Pokoje gościnne
"Wiktoria"


Adres: 34-520 Poronin
ul. Za torem 22
Telefon:
(18) 20-742-17, 604 812 144
Właściciel:
Michał Durczewski
Ilość miejsc: 19
Zobacz też: POKOJE WIKTORIA

Nieduży, wolnostojący domek położony na dużej działce około 6 km od Zakopanego. Budynek nowy, estetycznie wykończony . Za domem łąka i las, w pobliżu rzeka. Cisza i spokój, bardzo dobre miejsce do wypoczynku.W budynku znajdują się pokoje 2 i 3 (2 +1) - osobowe z łazienkami i TV oraz jeden mini apartament dla 4 - 6 osób. Pokoje estetyczne i zadbane, ładne meble, wykładziny, flizy.

Wyżywienie

Wyżywienie we własnym zakresie - do dyspozycji gości podstawowe naczynia kuchenne. W pobliżu stołówka - możliwość wykupienia posiłków.Około 10 min do najbliższego wyciągu narciarskiego - Galicowa Grapa. Harenda - 1km, Małe Ciche - 5 km. Baseny geotramalne Bańska : 9 km, Baseny geotermalne Bukowina Tatrzańska : 7 km. Przy domu obszerne miejsce do parkowania samochodów.


Ceny
Ceny atrakcyjne , do uzgodnienia telefonicznie.


Komunikacja

    Komunikacja PKP, PKS, TAXI, transport własny - obiekt usytuowany w Poroninie przy bocznej dróżce, około 300m od "Zakopianki".Uwagi końcowe

Bardzo miłe, przytulne pokoiki w ustronnym miejscu. Możliwość przyjazdu w większej grupie znajomych i wynajęcia całego domku. Dla osób posiadających własny transport może być to bardzo atrakcyjna oferta.

Zobacz też: POKOJE WIKTORIAUWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.