TEL.: 18 28 519 03
609 662 586
E-mail : psukiennik123@interia.pl


O Nas    |    Okolica    |    Kontakt    |    Dojazd    |    Galeria    |    Promocje


Zobacz też : "Noclegi u Beaty"


           Gospodarstwo Agroturystyczne.

Nasze gospodarstwo znajduje się w miejscowości Frydman u podnóża góry ŻAR na trasie drogi wiodącej do zamku w Niedzicy i spływu Dunajca w Sromowcach. Wokół znajduje się duży kompleks leśny co zapewnia świeże i górskie powietrze cisza i spokój oraz niepowtarzalny krajobraz który o każdej porze roku jest inny.

W pobliżu plaża i wypożyczalnia sprzętu wodnego (300m).


Niedaleko znajdują się wyciągi narciarskie : Kluszkowce (8 km), Białka (10 km), oraz Białka Tatrzańska (10 km spokojna, niezatłoczoną drogą!).
Zaledwie 5 km do Zamku w Niedzicy, 17 km do Nowego Targu, 30 km do Zakopanego.
Wszystko to powoduje, że u Nas można spędzić bardzo atrakcyjne wakacje zarówno latem jak i zimą !

Prowadzimy również własne, niewielkie gospodarstwo Agroturystyczne : króliki, owczarki niemieckie i kozy. W gospodarstwie hodujemy rasowe kozy Anglo-Nubijske które mają bardzo smaczne mleko z którego wyrabiamy smaczne sery. W gospodarstwie znajdują się inne zwierzęta oraz duży ogród warzywny z którego pozyskujemy zdrowe, ekologiczne , warzywa i owoce.

Oferujemy 2 lub 3 posiłki (po uzgodnieniu) . Możliwość wyżywienia we włąsnym zakresie - udostępniamy kuchnię z pełnym wyposażeniem. Obok kuchni ładna stołówka i świetlica z kominkiem.

Do dyspozycji gości przytulne pokoiki, część wykończona w drewnie i z balkonami. Wszystkie pokoje z TV .
Ładny widok na Tatry i Gorce.
W ogrodzie plac zabaw dla dzieci, basenik ogrodowy i grill.

Ferie zimowe 2013
Naszą ofertę kierujemy do osób, które chciałyby ażeby czas na chwilę się zatrzymał podczas wypoczynku. Kultywujemy starą tradycję, jaka panowała na Spiszu, dlatego każdego Turystę traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Wkładamy wszelkie starania, by uczynić szczęœliwym Państwa umysł, ducha poprzez tworzenie spokojnej i miłej atmosfery, a także brzuchy pysznym jedzeniem. Nie zapomnieliœmy, że górskie powietrze wzmaga apetyt, dlatego też oferujemy Państwu doskonałą kuchnię. W przytulnej jadalni serwujemy dania tradycyjnej kuchni polskiej, zaœ w pięknej, stylowej izbie góralskiej będziecie mogli posmakować kuchni regionalnej. Dania przygotowywane są wyłącznie z produktów własnych i gotowane na piecu.Wszyscy doroœli, którzy po dniu pełnym wrażeń pragną efektywnie się zrelaksować zapraszamy do regionalnej izby z kominkiem w której można pobiesiadować, a dzieci na gry i zabawy.


O nas    |    Okolica    |    Kontakt    |    Dojazd    |    Galeria    |    Promocje