Pokoje Gościnne - Krzysztof PrzywoźnyAdres: 34-511 Zakopane - Kościelisko
ul Nędzy - Kubińca 157 (k / Apteki)
Telefon: (018) 20 707 80
Właściciel: Krzysztof Przywoźny

Informacje ogólnewidok ogólny
Widok ogólny

Dom połozony jest w centrum Kościelisk, na dolnym zboczu Gubałówki z pięknymi widokami na góy. Blisko do Doliny Kościeliskiej, w pobliżu sklepy, Kościół, ośrodek zdrowia, apteka.
Do dyspozycji gości pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Pokoje ładne, zadbane, część posiada balkony z pięknymi widokami na Tatry.


Do dyspozycji gosci czajnik , lodówka i telewizor. Standard pokoi średni. Wyżywienie we własnym zakresie. W budynku obok możliwość wykupienia całodziennego lub wg. dowolnej konfiguracji wyżywienia. Wszystkie pokoje na I piętrze z łazienkami.
Ceny kształtują się nastepująco:
1. pokój 2, 3 - osobowy: 25 zł za nocleg, (z łazienką)
2. pokój 4 - osobowy : 20 zł za nocleg, (z łazienką)
3. pokój 2 i 3 osobowy bez łazienki: 20 zł za nocleg,
4. pokój na niskim parterze: 15 zł za noclegWidok ogólny
Widok ogólny

Obiekt usytuowany jest 25m od ulicy, dobry dojazd samochodem o każdej porze roku. Teren wokół obiektu jest ogrodzony, duzy parking zamykany na noc. Obiekt położony w ładnej spacerowej okolicy, blisko Doliny Kościeliskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie (200m. ) wyciąg narciarski. Komunikacja BUS -bardzo dobra (cena - 2 zł).

Uwaga ! Poza sezonem ceny do negocjacji.


widok ogólny


UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.