Pokoje gościnne "Kuncówka"


Adres: 34-500 Zakopane, ul. Skibówki 6 C
Telefon: (18) 20 64 933, 600 365 166
 Widok ogólny

Informacje ogólne

Bardzo ładny, nowy dom położony w spokojnej dzielnicy, około 2 km. od Krupówek, 500 m Sanktuarium MBF na Krzeptówkach. 500 m ścieżka pod Reglami - popularna dróżka spacerowa, początek licznych szlaków turystycznych. Niedaleko wyciąg narciarski na Budzowskim Wierchu i na Polanie Szymoszkowej (obok Hotelu "Kasprowy" ) . Gospodarze oferują wypoczynek w miłej domowej atmosferze.

Opis obiektu

Bilard GRATIS !

Do dyspozycji gości stylowe pokoje 2, 3 i 4-ro osobowe z łazienkami i TV. Piękna panorama Giewontu i okolicznych szczytów. Przy domu duży ogród do zabaw dla dzieci, miejsce do palenia ogniska, grillowania, leżakowania oraz zamykany parking.

Apartament ApartamentWyżywienie

Istnieje możliwość skorzystania z wyżywienia - śniadania , do uzgodnienia. Do dyspozycji gości aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, kuchenkę mikrofalową i naczynia oraz kuchnia i salon wypoczynkowy.


Ceny

Ceny atrakcyjne - już od 30 zł . Ze względu na dużą zmienność (długość pobytu, sezon) - prosimy o kontakt telefoniczny . Do ceny doliczana jest opłata klimatyczna.

Komunikacja

Komunikacja PKS, TAXI, transport własny - dom usytuowany przy bocznej dróżce, około 100m od drogi głownej (w stronę Doliny Kościeliskiej ) . Dojazd dobry o każdej porze roku.

Mapka dojazdowa


Zapraszamy !

UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.